زیگلر

شرکت زیگلر چیست؟

شرکت زیگلر واقع در ایالت باواریای کشور آلمان, فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات کودی از چندین دهه گذشته آغاز کرده است. این شرکت به عنوان تولید و تامین کننده ی انواع کود های مصرفی در بخش های کشاورزی, باغداری, گلخانه ای و … در انواع مایع و جامد با چندین دهه تلاش و تجربه و استفاده از متخصصین این رشته در راستای تولید محصولات با کیفیت و اخذ گواهینامه‌های کیفیت محصول از معتبرترین لابراتوارهای مستقر در قاره ی اروپا و اخذ استاندارد های مرتبط از اتحادیه اروپا توانسته است محصولات تولیدی خود را به بیش از ۴۰ کشور جهان صادر نماید, که این مهم باعث گردیده این شرکت به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کنندگان محصولات کودی قاره اروپا مبدل گردد. شرکت سپاهان کشت تمامی محصولات زیگلر آلمان را با ضمانت اصل بودن کالا در اختیار شما هم میهنان عزیز قرار داده است.

وارد کننده کود زیگلر

شرکت های مختلفی در ایران نمایندگی زیگلر آلمان را برعهده گرفتند. شما همراهان همیشگی سپاهان کشت با خیال راحت می‌توانید محصولات شرکت زیگلر را تهیه نمائید.

کود های زیگلر آلمان

تمامی محصولات برند زیگلر آلمان در فروشگاه کشاورزی سپاهان کشت موجود می‌باشد و با خرید محصولات در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می‌رسد.

قیمت کودهای زیگلر

با توجه به اینکه کودهای زیگلر المان وارداتی می‌باشند قیمت آن‌ها دچار نوسان می‌شود, با همه این تفاسیر سپاهان کشت تمامی کودهای برند زیگلر را با نازلترین قیمت عرضه می‌نماید.

خرید کود زیگلر

فروشگاه کشاورزی سپاهان کشت محصولات شرکت زیگلر آلمان را با ضمانت و با کمترین قیمت بازار عرضه می‌نماید.